Mlýnek Hario Skerton Plus

Mlýnek Hario Skerton Plus

Skladom - Dátum doručenia 28. 9. 2023
32
Novší model obľúbeného ručného mlynčeka Hario Skerton PLUS s novo zabudovaným stabilizačným elementom spodného kameňa.

Jednoduchý, elegantný a pritom mimoriadne praktický a kvalitný, taký je ručný mlynček na kávu  Hario Skeron PLUS z dielne japonskej značky Hario. Tento mlynček má niekoľko pre, vďaka ktorým sa pre kúpu rozhodnete veľmi rýchlo.

Mlynček sa vďaka  ergonomickému tvaru  veľmi ľahko drží v ruke a mletie je tak veľmi pohodlné. Spodná časť mlynčeka je  vybavená protišmykovou podložkou z odolnej gumy, ktorá zaistí, že Vám mlynček pri mletí nebude skákať ani na klzkom povrchu.  Priehľadná sklenená nádobka na mletú kávu je vybavená viečkom, takže ju môžete využiť na uskladnenie kávy na neskoršie použitie. Zmestí sa do nej až  100 g kávy.

Veľkým plusom je veľmi ľahko nastaviteľná hrubosť mletia, ktorú nastavíte jednoduchým pootočením matice pod kľučkou, buď po alebo proti smeru hodinových ručičiek. Mlecí mechanizmus je vyrobený z keramiky, a je veľmi ľahko umývateľný.

Rovnako ako ostatné výrobky Hario je aj mlynček Skerton PLUS vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele a je tu vysoký podiel ručnej práce.

Oproti pôvodnej verzii je mlynček Hario Skerton PLUS vybavený stabilizačnou doštičkou spodného kameňa pre ešte presnejšie mletie. Terazv elegantnom čiernom prevedení. 

Rozmery bez kľučky: 
šírka cca 9,5cm
výška cca 18cm

 

Top 3 odporúčaní Pridať doporučenie
K tomuto produktu nebolo zatiaľ vložené žiadne hodnotenie. Buďte prví, kto pridá doporučenie .

Nakupujte s nami bez obav

DOPRAVA
zadarmo
Na každý nákup nad 45 Eur cez Zásielkovňu, lebo nad 100 Eur cez PPL.
ČERSTVÁ KÁVA
z Beskyd
V Beskydách pre vás pražíme vlastnú kávu z bôbov z celého sveta. Denne av malých dávkach.
VERNOSTNÉ BODY
za každý nákup
A potom ich môžete uplatniť ako zľavu na nákup.