Upraženo Espresso zmes - 10 kapsúl pre Nespresso kávovary

Upraženo Espresso zmes - 10 kapsúl pre Nespresso kávovary

Skladom - Dátum doručenia 28. 9. 2023
7.20
ESPRESSO ZMES
V Espresso zmesi Upraženo nájdete 100% výberovú Arabiku - Kolumbia Excelso EP v pomere 70% a kvalitné BIO robustu z Tanzánie v pomere 30% Chuťový profil: Tóny karamelu, orieškov a jabĺk kombinované so zemitosťou a horkosťou tánzijskej Robusty.
Ocenenie: Naša pražená káva Colombia získala ocenenie GREAT TASTE AWARDS 2023 ⭐⭐

O kolumbijskej káve


Kolumbijskú kávu pozná každý. Ešte aby nie! Krajina totiž patrí medzi najväčších vývozcov kávy už od 19. storočia. Vďaka rôznorodému podnebiu a geografickým podmienkam nájdeme v kolumbijskej káve každý to svoje, jej variabilita je totiž nekonečná. Všeobecne kolumbijská káva pochádza z troch regiónov: zo severu (kde je káva zemitejšia, hutnejšia), z centra Kolumbie (miestna káva začína byť viac citrusová a svieža) alebo z juhu, tunajšia káva je jemná, sladká a ovocná. Kávové družstvá poctivo pracujú na rozvoji svojho odboru, to sa odráža aj v množstve certifikátov, ktoré kolumbijská káva každoročne získava.
  huila3  huila1

O spracovaní

Naša Kolumbia pochádza od drobných farmárov z najznámejších oblastí pestovania kávy. Poľnohospodári obvykle používajú tradičný plne premytý spôsob spracovania. Čerešne sú ručne zbierané a potom rozdrvené, obvykle na farme. Po rozvláknení sa káva fermentuje v tankoch po dobu 26 až 36 hodín. Potom sa zrná položia na parabolické lôžka na sušenie po dobu až 20 dní.


ob1 ob3  

Aké sú naše kapsule?

Našu kávu sme naplnili do kompostovateľných kapsúl. Tie sú zo zmesi zo zvyškového materiálu pri spracovaní kukurice, zemiakov, hrachu, cukrovej trstiny a repy a sú plne kompostovateľné v domácich podmienkach. Kapsule sú naplnené tak, aby ste si mohli jednoducho a rýchlo vychutnať šálku espressa tej najvyššej, výberovej kvality. Odporúčaný objem prípravy nápoja je tak 30-40 ml.
Top 3 odporúčaní Pridať doporučenie
K tomuto produktu nebolo zatiaľ vložené žiadne hodnotenie. Buďte prví, kto pridá doporučenie .

Nakupujte s nami bez obav

DOPRAVA
zadarmo
Na každý nákup nad 45 Eur cez Zásielkovňu, lebo nad 100 Eur cez PPL.
ČERSTVÁ KÁVA
z Beskyd
V Beskydách pre vás pražíme vlastnú kávu z bôbov z celého sveta. Denne av malých dávkach.
VERNOSTNÉ BODY
za každý nákup
A potom ich môžete uplatniť ako zľavu na nákup.