Pár slov o Upraženo.sk

Vítame ťa na stránkach internetového obchodu www.Uprazeno.sk, Vášho špecialistu nielen na kávové kapsule, ale na všetko, čo sa kávy týka! ♥

Nemá cenu plakať nad rozliatym mliekom. Rozliata káva je však úplne niečo iné ... "

Sme partia mladých ľudí, ktorí milujú kávu a, po rannej šálke, i všetkých ľudí. Radi experimentujeme a skúšame neustále nové veci, chute a kombinácie, ktoré následne zdieľame s Vami, našimi kávičkármi. ;-)


Ako to celé začalo...

Káva nás sprevádzala už od našich vysokoškolských rokov, kedy sa žiadna príprava na skúšku neobišla bez zodpovedajúceho množstva kávy. Čím ťažšia skúška, tým viac kávy. :-) Bohužiaľ času nebolo veľa a príprava dobrej kávy ho dosť zaberie, tak sme sa začali rozhliadať po nejakej alternatíve. Narazili sme na kapsulový kávovar Nespresso a okamžite si ho zamilovali, pretože dokáže za málo peňazí urobiť veľa muziky - čo viac sme si ako študenti mohli priať? :-)

received_2590885684470543

Skrátka robíme to, čo naozaj milujeme.


Postupom času sme však prestali byť s ponukou spokojní, Nespresso zdražovalo a nemali mnoho druhov na výber, tak sme sa začali obzerať zase po niečom novom a niečo Vám prezradím - našli sme. :-)

            
gourmesso


               Ale nenašli sme nový kávovar alebo zázračný nápoj, našli sme alternatívne kapsule pre kávovary Nespresso. Bohužiaľ ich dostupnosť v SR bola mizivá a museli sme objednávať zo zahraničia, ale povedali sme si, že minimálne za skúšku to stojí ... A stálo ...

... presne v ten moment sme sa rozhodli, že si tie skvelé kávičky za super ceny ceny nemôžeme nechať len pre seba a založili sme UPRAŽENO, miesto, kde nájdete, aspoň podľa nášho názoru, to najlepšie z kávového sveta, miesto pre všetkých milovníkov kávy , ktorí sa neboja experimentovať a objavovať.
Tak čo, pôjdete do toho s nami?


Na našom webe Vám ponúkame to najlepšie z celého sveta, od aromatickej kávy zo Španielska, cez ochutené kapsule z Nemecka, až po výbornú horúcu čokoládu z Afriky. Zakladáme si na férovom prístupe, rýchlom dodaní a priateľskom rokovaní. Vždy urobíme maximum pre Vašu spokojnosť, tak sa nebojte ozvať. ;-)


Kontaktovať nás môžete na mailu info@uprazeno.sk alebo telefonicky na +420 739 102 933.

A teraz už sa len v pokoji posaďte a vychutnajte si nakupovanie z pohodlia domova!
Váš tím Upraženo.sk

Nakupujte s nami bez obav

DOPRAVA
zadarmo
Na každý nákup nad 45 Eur cez Zásielkovňu, lebo nad 100 Eur cez PPL.
ČERSTVÁ KÁVA
z Beskyd
V Beskydách pre vás pražíme vlastnú kávu z bôbov z celého sveta. Denne av malých dávkach.
VERNOSTNÉ BODY
za každý nákup
A potom ich môžete uplatniť ako zľavu na nákup.