Vitajte na našich kávových stránkach UPRAZENO.SK - sme špecialisti na kávu!
search-loader
0 ks
0
Nakúpte ešte za 45 € a získate
Dopravu zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Celkom 0 €
Upraženo - favorite
question
Potrebujete poradiť?
Neviete si rady s výberom, alebo potrebujete poradiť s konkrétnymi produktami, či vytvoriť objednávku cez telefonu? Neváhajte zavolat .
PORADŇA
+420 739 102 933

Gourmesso

Nemecký výrobca alternatívnych kapslí pre kávovary Nespresso, líder trhu, ochranca ľudských práv, to a ešte oveľa viac je značka Gourmesso. Bola založená v októbri 2012 na menej ako 15 m2 na juhovýchode Berlína a ponúkala 5 typov espressa.

Lídr trhu
V súčasnej dobe je Gourmesso najväčším výrobcom a dodávateľom alternatívnych kapsúl (nielen) pre kávovary Nespresso na európskom trhu. Od jeho založenia v roku 2012 sa rozrástlo do viac ako 25 krajín sveta vrátane Ameriky, Španielska, Veľkej Británie, Francúzska a vďaka upraženej aj do Českej republiky.

Za ich úspechom pravdepodobne stojí nielen široká a rôznorodá ponuka, ale aj prijateľná cena, ktorá je v porovnaní s originálnymi kapsulami lacnejšie až o 35 %. Ak by ste Gourmesso radi vyskúšali, odporúčame naše výhodné balenia, s ktorými ušetríte ešte viac!
gourmesso

Všetky produkty značky Gourmesso sú vyrábaný v súlade s Fair Trade zásadami.

Co je to FairTrade?
FairTrade je hnutie, ktoré bojuje proti využívaniu lacnej pracovnej sily v krajinách tretieho sveta a proti detskej práci. Označenie FairTrade výrobok môže dostať iba výrobca, ktorý rešpektuje základné ľudské práva a potreby, vypláca malým farmárom a pestovateľom férovú odmenu a snaží sa s nimi nadviazať dlhodobú spoluprácu.
 
Široká ponúka
Gourmesso ponúka širokú škálu Nespresso kapsulí, od tých bezkofeinových až po ochutené. Na svoje si teda s Gourmessem príde naozaj každý. V našej ponuke nájdete produkty, ktoré si počas rokov získali najväčšiu obľubu u našich zákazníkov. Gourmesso je tiež jedna z mála firiem, ktorá ponúka aj ochutené kávy mnohých druhov, všetky ochutené kávy z našej ponuky nájdete tu.

Naše 
odporúčanie

Ak ste ešte žiadne kapsule od firmy Gourmesso nevyskúšali, rozhodne odporúčame vyskúšať jeden z testovacích balíčkov, ktoré sme pre Vás pripravili. Ak by ste ale radšej začali len s jedným alebo dvoma balíčky, mali by ste určite vyskúšať Etiopia Blend Forte alebo vynikajúce kokosové Noce Di Cocco.

Ochutnajte kávy Gourmesso.