DORUČENIE SO ZÁSIELKOVNOU LEN ZA 1 EURO! AKCIA PLATÍ DO 17.11.

Gourmesso

Nemecký výrobca alternatívnych kapslí pre kávovary Nespresso, líder trhu, ochranca ľudských práv, to a ešte oveľa viac je značka Gourmesso. Bola založená v októbri 2012 na menej ako 15 m2 na juhovýchode Berlína a ponúkala 5 typov espressa.

Lídr trhu
V súčasnej dobe je Gourmesso najväčším výrobcom a dodávateľom alternatívnych kapsúl (nielen) pre kávovary Nespresso na európskom trhu. Od jeho založenia v roku 2012 sa rozrástlo do viac ako 25 krajín sveta vrátane Ameriky, Španielska, Veľkej Británie, Francúzska a vďaka upraženej aj do Českej republiky.

Za ich úspechom pravdepodobne stojí nielen široká a rôznorodá ponuka, ale aj prijateľná cena, ktorá je v porovnaní s originálnymi kapsulami lacnejšie až o 35 %. Ak by ste Gourmesso radi vyskúšali, odporúčame naše výhodné balenia, s ktorými ušetríte ešte viac!
gourmesso

Všetky produkty značky Gourmesso sú vyrábaný v súlade s Fair Trade zásadami.

Co je to FairTrade?
FairTrade je hnutie, ktoré bojuje proti využívaniu lacnej pracovnej sily v krajinách tretieho sveta a proti detskej práci. Označenie FairTrade výrobok môže dostať iba výrobca, ktorý rešpektuje základné ľudské práva a potreby, vypláca malým farmárom a pestovateľom férovú odmenu a snaží sa s nimi nadviazať dlhodobú spoluprácu.
 
Široká ponúka
Gourmesso ponúka širokú škálu Nespresso kapsulí, od tých bezkofeinových až po ochutené. Na svoje si teda s Gourmessem príde naozaj každý. V našej ponuke nájdete produkty, ktoré si počas rokov získali najväčšiu obľubu u našich zákazníkov. Gourmesso je tiež jedna z mála firiem, ktorá ponúka aj ochutené kávy mnohých druhov, všetky ochutené kávy z našej ponuky nájdete tu.

Naše 
odporúčanie

Ak ste ešte žiadne kapsule od firmy Gourmesso nevyskúšali, rozhodne odporúčame vyskúšať jeden z testovacích balíčkov, ktoré sme pre Vás pripravili. Ak by ste ale radšej začali len s jedným alebo dvoma balíčky, mali by ste určite vyskúšať Etiopia Blend Forte alebo vynikajúce kokosové Noce Di Cocco.

Ochutnajte kávy Gourmesso.

Nakupujte s nami bez obav

DOPRAVA
zadarmo
Na každý nákup nad 45 Eur cez Zásielkovňu, lebo nad 100 Eur cez PPL.
ČERSTVÁ KÁVA
z Beskyd
V Beskydách pre vás pražíme vlastnú kávu z bôbov z celého sveta. Denne av malých dávkach.
VERNOSTNÉ BODY
za každý nákup
A potom ich môžete uplatniť ako zľavu na nákup.