Vitajte na našich kávových stránkach UPRAZENO.SK - sme špecialisti na kávu!
search-loader
0 ks
0
Nakúpte ešte za 45 € a získate
Dopravu zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Celkom 0 €
Upraženo - favorite
question
Potrebujete poradiť?
Neviete si rady s výberom, alebo potrebujete poradiť s konkrétnymi produktami, či vytvoriť objednávku cez telefonu? Neváhajte zavolat .
PORADŇA
+420 739 102 933

Origen Coffee

Španielsky výrobca kapslí pre kávovary Nespresso aj Dolce Gusto, ktorý si zakladá na kvalite za rozumnú cenu, to je Origen.


Kvalita až na prvom mieste
Ak je niečo, za čím si Origen stojí, potom je to jednoznačne prvotriedna kvalita. Origen svoje kapsule plnia len tou najlepšou kávou od preverených dodávateľov. Kapsule sú uzavreté v ochrannej atmosfére tak, aby bola zachovaná 100% čerstvosť a kvalita.

Novo Origen ponúka aj organickú kávu uzavretú do 100% kompostovateľných kapsúl, ktoré sa v prírode bez problému rozloží. To však nič neuberá na kvalite a kapsule si tak udržujú svoj vysoký štandard.

14585138

V každej kapsuli sa ukrýva štipka španielskeho temperamentu.

S ohľadom na životné prostredie
Okrem organické BIO radu Origen & Planet môžete v našej ponuke nájsť aj prémiový rad PURA, v ktorej je káva plnená do hliníkových kapsúl, ty tak nezaťažujte prírodu a navyše uchovávajú kávu dlhšie čerstvú a plnú chuti!
 
Od kávy k čaju a zase späť
 Veľmi obľúbenými medzi našimi zákazníkmi sa stali aj čajové kapsule CuidaTé. Kapsule sú tu vyrábaný s rovnakou láskou a vysokými štandardmi, v našej ponuke nájdete ako čierny, tak ovocný čaj a veľa ďalšieho.

Naše 
odporúčanie

Ak ste ešte žiadne kapsule od firmy Origen nevyskúšali, rozhodne odporúčame vyskúšať náš Testovacie balíček pre Nespresso kávovary. Ak by ste ale radšej začali s ochutnávaním kapslí značky Origen postupne, nemali by ste minúť Organic Intense alebo vynikajúce Pura Supreme. Medzi kapsulami pre kávovary Dolce Gusto je stálicami náš Testovacie balíček.

Ochutnajte kapsule od Origen.