Origen Coffee

Španielsky výrobca kapslí pre kávovary Nespresso aj Dolce Gusto, ktorý si zakladá na kvalite za rozumnú cenu, to je Origen.


Kvalita až na prvom mieste
Ak je niečo, za čím si Origen stojí, potom je to jednoznačne prvotriedna kvalita. Origen svoje kapsule plnia len tou najlepšou kávou od preverených dodávateľov. Kapsule sú uzavreté v ochrannej atmosfére tak, aby bola zachovaná 100% čerstvosť a kvalita.

Novo Origen ponúka aj organickú kávu uzavretú do 100% kompostovateľných kapsúl, ktoré sa v prírode bez problému rozloží. To však nič neuberá na kvalite a kapsule si tak udržujú svoj vysoký štandard.

14585138

V každej kapsuli sa ukrýva štipka španielskeho temperamentu.

S ohľadom na životné prostredie
Okrem organické BIO radu Origen & Planet môžete v našej ponuke nájsť aj prémiový rad PURA, v ktorej je káva plnená do hliníkových kapsúl, ty tak nezaťažujte prírodu a navyše uchovávajú kávu dlhšie čerstvú a plnú chuti!
 
Od kávy k čaju a zase späť
 Veľmi obľúbenými medzi našimi zákazníkmi sa stali aj čajové kapsule CuidaTé. Kapsule sú tu vyrábaný s rovnakou láskou a vysokými štandardmi, v našej ponuke nájdete ako čierny, tak ovocný čaj a veľa ďalšieho.

Naše 
odporúčanie

Ak ste ešte žiadne kapsule od firmy Origen nevyskúšali, rozhodne odporúčame vyskúšať náš Testovacie balíček pre Nespresso kávovary. Ak by ste ale radšej začali s ochutnávaním kapslí značky Origen postupne, nemali by ste minúť Organic Intense alebo vynikajúce Pura Supreme. Medzi kapsulami pre kávovary Dolce Gusto je stálicami náš Testovacie balíček.

Ochutnajte kapsule od Origen. 

Nakupujte s nami bez obav

DOPRAVA
zadarmo
Na každý nákup nad 45 Eur cez Zásielkovňu, lebo nad 100 Eur cez PPL.
ČERSTVÁ KÁVA
z Beskyd
V Beskydách pre vás pražíme vlastnú kávu z bôbov z celého sveta. Denne av malých dávkach.
VERNOSTNÉ BODY
za každý nákup
A potom ich môžete uplatniť ako zľavu na nákup.